de ani Fără Frică...

Publicat 27 Aug 2008 | Expiră 27 Aug 2008

TEAM Manager

18 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

pers ambitioasa,dornica,de lucru,varsta minim 20 de ani,

Descrierea jobului

parte fixa,parte comision,bonsuri

Serviciul Consultanta Financiara HVB BANCA PENTRU LOCUINTE CAUTAM PERSOANE CARE DORESC SA LUCREZE INTR-O ECHIPA DINAMICA SI IN CRESTERE SE OFERA SALARIU FIX. CAUTAM PERS MOTIVANTE,DORNICE DE LUCRU,SERIOASE VESTIMENTATIE OBLIGATORIE, CARE DORESC SA LUCREZE PART-TIME sau FULL-TIME.HVB Banca pentru Locuinte -
BENEFICII Independenta financiara
Afacere personala
Dezvoltare personala
Cariera
Posibilitatea de a-I ajuta pe altii

Expirat
TEAM Manager  -  HVB~Banca pentru locuinte S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles