de ani Fără Frică...

Publicat 29 Nov 2007 | Expiră 30 Nov 2007

Team manager

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- ambitios, dinamic, responsabil, organizat
- excelente calitati de comunicare si relationare,
- bun negociator, atent la detalii
- studii superioare, prezentabil
- atitudine pozitiva, optimist
- creativ, flexibil, consecvent
- capabil sa atinga si sa depaseasca target-ele
- rezistent la stres
- axat pe rezultate si pe nevoile clientului
- dornic de castiguri substantiale
- capabil sa planifice si sa aplice cu succes managementul timpului
- excelente calitati de lider
- capabil sa creeze si sa coordoneze o echipa de succes
- experienta anterioara in vanzari directe si in conducerea unei echipe reprezinta un atuu

Descrierea jobului

- crearea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu acestia
- culegerea de informatii necesare ofertatii in functie de unicitatea clientului
- prezentarea si recomandarea produselor companiei in functie de nevoile si dorintele clientului
- orientarea catre indeplinirea la timp si in conditii optime a obiectivelor trasate
- participarea la toate activitatile curente ale echipei (sedinte, cursuri, seminarii, prezentari, comtetitii)
- recrutarea si coordonarea unei echipe tinere

- traininguri permanente oferite de companie- cariera intr-o companie de succes cu posiilitati reale de avansare pana la treptele superioare de conducere
- castiguri proportionale implicarii in aceasta afacere

Descrierea companiei

CV-urile vor fi triate in funcie de competente.

Candidatii selectionati vor fi contactati.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Team manager  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles