de ani Fără Frică...

Publicat 19 Oct 2007 | Expiră 20 Oct 2007

TEAM MANAGER

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-persoane serioase, comunicative, imagine sociala buna;
-experienta de vinzari;
-sa vrea sa munceasca , sa invete modul de lucru din hvb-locuinte;
-persoane dinamice care vor performanta.

Descrierea jobului

- ofera consultanta clientilor alegind impreuna cu acestia cea mai buna solutie;
-vinde personal si cu echipa personala;
-isi formeaza propria echipa de lucru;
-participa la cursurile organizate de banca, la sedintele de lucru;
-oferim:
-cariera dinamica,bani,
-statut social
-promovari in cadru festiv;
sprijin in activitate.

-recruteaza personal pentru forta de vinzari din HVB-LOCUINTE,banca componenta a con cernului financiar unicredit gup, nr pe europa.

Expirat
TEAM MANAGER  -  constrascom benta sa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles