de ani Fără Frică...

Publicat 22 Sep 2007 | Expiră 22 Sep 2007

TEAM MANAGER

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana comunicativa, dinamica, ambitioasa;
-cunostinte operare pc
-experienta in vinzari si coordonare echipa de vinzari(asigurai, MLM, PRODUSE BANCARE, CONSULTANTA);
-capabil sa invete modul de lucru al hvb-locuinte;
-mentalitate de invingator, atitudine de om de afaceri.
- pot depune cv si pensionari din MAPN SAU MI, SERVICII.

Descrierea jobului

- prospectare piata,
-ofera consultanta si alege solutia cea mai buna pentru client;
-contribuie la dezvoltarea pietei de clienti;
-dezvolta echipa personala acolo unde are relatii;
-participa la cursurile organizate gratuit de hvb-locuinte;
-participa la sedintele de lucru cu directorul de dezvoltare,
-planifica activitatea impreuna cu echipa, urmareste realizarea obiectivelor;
- stabilirea obiectivelor pleaca de la bani.
-CARIERA DINAMICA SI ACCESIBILA;
-BANI - AFACERE
-POSIBILITATEA DE A AJUNGE IN BORDUL BANCII;
-STATUT SOCIAL;
-LIBERTATE TOTALA DE DECIZIE ASUPRA ACTIVITATII SI TIMPULUI.

-HVB BANCA PENTRU LOCUINTE ESTE BANCA SPECIALIZATA PE DOMENIUL LOCATIV, FACE PARTE DIN CONCERNUL FINANCIAR UNICREDIT GRUP- NR.1 IN EUROPA CENTRALA SI DE RASARIT.
-OFERIM CELE MAI PERFORMANTE SERVICII CLIENTILOR, IAR CELOR CARE LUCREAZA IN BANCA LE OFERIM CEL MAI PERFORMANT SISTEM DE CARIERA SI CEL MAI BINE PLATITE FUNCTII.
-Ne adresam unei piete tinta de 8 milioane de proprietari , dar si celor care vor o locuinta.
-Dorim sa realizam o performanta deosebita in urmatorii 10 ani 12 milioane de contracte, iar pentru acest lucru avem nevoie de oameni seriosi care vor sa devina profesionisti.

Expirat
TEAM MANAGER  -  constrascom benta sa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles