Publicat 20 Mai 2010 | Expiră 21 Iun 2010

Team-Leader

CONFIDENTIAL
20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana cu initiativa, viziune si curaj. Deschisa catre lucruri noi, sociabila, cu reale capacitati de comunicare, spirit de echipa, optimism si perseverenta.

Descrierea jobului

Selectie, pregatire si coordonare de personal. Studierea, testarea si dezvoltarea pietelor de desfacere. Salarizare atractiva, bonusuri periodice si consistente in functie de performanta, dezvoltare personala. Mediu de lucru dinamic, in echipa.

Companie internationala, de marketing si promovare, cu filiala in Romania, selecteaza si ofera training gratuit persoanelor ce isi doresc si tintesc catre posturi de conducere.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Team-Leader  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles