Publicat 12 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

Team Leader Vanzari

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Vanzari

Candidatul ideal

Te cautam pe Tine daca esti o persoana pe care o caracterizeaza:

  • Spirit organizatoric
  • Echilibru emoţional
  • Capacitate de a evalua şi a lua decizii
  • Capacitate de a lucra in echipa
  • Usurinţa, claritate şi coerenţa in exprimare
  • Punctualitate, corectitudine, chiar perfectionalism

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea?

  • Coordonarea activitatii de vanzari in conformitate cu politica de vanzari a firmei
  • Raspunderea de nivelul profesional al echipei pe care o vei superviza
  • Realizarea cifrei de vanzare, conforma cu bugetul stabilit, si a profitului din vanzari in fiecare luna
  • Coordonarea intregii activitati de vanzari
  • Asigurarea unui echilibru permanent al costurilor si livrarea profitului stabilit pe campanie la finele acesteia
  • Realizarea si transmiterea periodica a rapoartelor privind activitatea si concurenta conform indicatiilor Managerilor
  • Verificarea contractelor incheiate atat din punct de vedere legal cat si procedural
  • Urmarirea zilnica a activitatii Agentilor de Vanzari cat si rezultatele acestora
  • Organizarea intalnirilor cu Agentii de Vanzari in vederea imbunatatirii strategiilor de vanzare si a procedurilor operationale
  • Intocmirea si prezentarea rapoartelor cu propuneri privind folosirea celor mai eficiente metode de crestere a vanzarilor
  • Asigurarea bunei functionare a echipei de vanzari

NAIL ART PROFESSIONALS este un brand creat de profesionisti pentru a stimula frumusetea desavarsita a unghiilor. Calitatea liniei de produse se imbina perfect cu noutatea si stilul acestui brand, rezultand astfel un produs original si profesional.

Avand o experienta de 12 ani in urma, NAIL ART PROFESSIONALS ofera clientilor o gama variata de produse profesionale pentru manichiura si pedichiura, de inalta calitate, servicii, suport tehnic si educatie profesionala.

NAIL ART PROFESSIONALS creaza produse, tendinte si culori oferind garantia unei dezvoltari prospere si continue. Ne propunem extinderea parteneriatelor cu profesionisti, atat pe plan national cat si pe plan international.

Aprecierea si multumirea clientilor este dovada complexitatii acestui brand, avand cel mai bun raport calitate-pret.

Noi, NAIL ART PROFESSIONALS te asteptam in cercul NAP, pentru a dezvolta impreuna paradisul frumusetii unghiilor!

Team Leader Vanzari  -  Nail Art Professionals