Team Leader / Regional Manager Vanzari D2D - Enel

SC BLUE DREAM SRL - 100 poziții
Oraș de lucru Toate oraşele
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Team Leader
  • Experienta relevanta in vanzari (preferabil D2D) si dorinta de a exersa abilitatile de coordonare
  • Studii medii/superioare
  • Orientare catre rezultat
  • Rezolvarea problemelor
  • Abilitati de organizare, planificare si Time Management
  • Integritate si incredere
  • Calm si rezistenta la presiune

Pentru pozitia de Regional Manager este necesara experienta specifica si studii superioare finalizate.

Descrierea jobului

Ce ai de făcut:
  • Recrutare
  • Training echipă
  • Suport și sprijin pentru oamenii din echipa ta
  • Promovarea si vanzarea produselor companiei Enel Energie D2D (door to door - "din usa in usa"), respectiv a serviciilor de furnizare energie electrica
  • Prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor de obtinere si incheiere de contracte

Ce îți oferim:
  • Pachet salarial format din salariu fix si procent din vanzari
  • Masina de serviciu
  • Program complex de trainning
  • Mediu de lucru placut si focalizat pe dezvoltarea personală
  • Posibilitati reale de avansare
  • Suport și îndrumare

Firma partenera Enel, Blue Dream s.r.l, nr. 1 in Romania in vanzari, este o firma tanara cu capital privat integral romanesc ce isi desfasoara activitatea in domeniul vanzarilor directe pe partea de energie electica/ gaze naturale. Suntem un colectiv tânar, generator de idei constructive, aflat în permanenta interactiune si urmarind satisfacerea în totalitate a cerintelor clientilor prin serviciile de calitate prestate în folosul acestora
Publicat 6 oct. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos