Publicat 18 Ian 2021 | Reactualizat 15 Feb 2021 | Expiră 18 Feb 2021

Team Leader Productie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice (inginer);
  • Experienta relevanta intr-o pozitie similara;
  • Cunostinte operare calculator (MS Office);
  • Atentie la detalii si orientare catre obtinerea de rezultate;
  • Abilitati de solutionare a problemelor;
  • Comunicare si lucru in echipa;
  • Persoana organizata, responsabila, perseverenta si proactiva;
  • Flexibilitate si capacitate de a lucra intr-un mediu in schimbare
  • Dispus sa lucreze in schimburi;
  • Limba engleza – nivel mediu / avansat;
  • Limba germana – constituie un avantaj;

Descrierea jobului

  • Asigura coordonarea unui numar de minim 10 persoane, astfel incat sa se realizeze obiectivele de productie;
  • Participa permanent si raspunde de performantele echipei pe care o coordoneaza;
  • Identifica problemele care apar in cadrul echipei si le solutioneaza inainte ca acestea sa devina conflicte;
  • Supravegheaza mentinerea disciplinei la locul de munca si ia masuri cand aceasta este incalcata;
  • Informeaza echipa cu privire la noile reguli / modificari / cerinte si explica ratiunea lor;
  • Se asigura de respectarea normelor de SSM si PSI de catre subordonati;
  • Are decizie in procesul de angajare si de initiere a noilor angajati;
  • Intocmeste rapoartele de productie solicitate de superiorul ierarhic ;
  • Participa activ la actiunile de dezvoltare ale oamenilor din subordine;
  • Gaseste solutii tehnice sau organizatorice pentru rezolvarea problemelor aparute in zona sa de activitate;
  • Respecta fluxul de productie si asigura realizarea planificarilor primite.
  • Respecta standardele de calitate conform sistemului de management al calitatii din cadrul companiei;

Within the BWB Group, you will find a wide range of procedures for surface upgrades. Each one of our subsidiaries provides solution-oriented services to its regional customer base. If the customer so wishes, we can offer to provide full manufacturing solutions, from materials procurement through to delivery. Development and research, together with the high training levels of our staff, form part of our central corporate strategy. BWB stands for quality, adherence to deadlines, precision and reliability. Values, that we consciously practice - our mission statement

Expirat
Team Leader Productie  -  BWB Surface Technology S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles