Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

TEAM LEADER preparare marfa - depozit Bolintin Deal

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Noi suntem:
Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?

  • Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania;
  • Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional
  • Asiguram transport
  • Oferim posibilitati reale de promovare

Responsabilitatile postului:
  • Coordoneaza activitatea de pregatirea fizica a comenzilor plasate de magazinele noastre
  • Aloca sarcini persoanelor din subordine, impartinad angajatii pe zone de preparare si tinand cont de volumele zilnice
  • Gestioneaza documentele de prezenta a personalului si stabileste programul pentru angajatii din tura sa
  • Urmareste si este responsabil de buna exploatare a echipamentelor (scannere, transpalete electrice, stivuitoare, echipament de lucru, etc)
  • Se asigura ca prepararea marfii este realizata conform regulilor FIFO/FEFO
  • Optimizeaza locatiile de depozitare
  • Este responsabil de performantele echipei sale si de atingerea targetului propus de Seful de Departament

Dacă ai:
  • Experienta in logistica si in coordonarea unei echipe
  • Cunostinte minime de utilizare a pachetului Microsoft Office (word, excel, outlook)
  • Cunostinte minime de limba engleza
  • Disponibilitate de a lucra la o temperatura controlata 80% din timpul sau de lucru
  • Disponibilitate tura de noapte , ore suplimentare ( cand este cazul )

...aplica cu incredere sau trimite cv-ul tau pe adresa de email andreea.matei@profi.ro!
E momentul pentru un job bun!

De peste 18 ani, lanțul de magazine PROFI se dezvoltă continuu, având o expansiune accelerată, planificând să depășească în 2019 pragul de 1.000 de magazine în toată țara.
PROFI este un angajator de top din retailul modern, cu o echipă dinamică, flexibilă și ambițioasă, formată din peste 15.000 de angajați.
Susținem dezvoltarea și creșterea armonioasă a companiei PROFI prin identificarea de noi membri, deschiși, implicați și dornici să se dezvolte profesional într-un mediu competitiv.
Detalii suplimentare despre PROFI poți găsi pe site-ul nostru www.profi.ro
Abia așteptăm să aflăm mai multe și despre tine și să ne cunoaștem!

Expirat
TEAM LEADER preparare marfa - depozit Bolintin Deal  -  PROFI ROM FOOD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles