Team Leader Call Center - Maghiara

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 5000 - 10000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Limba maghiară la nivel avansat/nativ - obligatoriu

- Foarte bune cunostinte de operare calculator;

- Competente in organizarea activitatii;

- Competente in coordonarea oamenilor;

- Capacitate de feed-back si raportare;

- Abilitati de comunicare, relationare, management al timpului

- Mimim 2 ani experienta in coordonarea unuei echipe de call center vanzari

Descrierea jobului

- Analizează performanţa agenţilor în baza rapoartelor de realizare a indicatorilor de performanţă şi a apelurilor ascultate, acordă feedback, susţine sesiuni de coaching şi stabileste acţiuni specifice pentru imbunataţirea performanţelor agenţilor şi ale echipei.

- Se asigură că agenţii cunosc şi aplică informaţiile noi, au competenţele necesare desfaşurarii activitaţii.

- Dovedeşte interes în atingerea indicatorilor de performanţă atât la nivel individual, cât şi la nivelul echipei.

- Recruteaza noi agenti in vederea mentinerii numarului de operatori.

- Pregateste bazele de date si coordoneaza ziua de munca.

Beneficii:

- Program de lucru: Luni-Vineri 08:30-17:00

- Pachet salarial atractiv

- Bonuri de masa

- Bonus in functie de performanta echipei

Beautiful Company BC CO SRL a fost înființată în Polonia, iar în prezent activează în cinci țări din Europa. A fost fondată cu scopul de a valorifica serviciile de înaltă calitate și promova acțiunile atipice în marketing-ul online. Beautiful Company dorește să fie întotdeauna alături de clienți pentru a le putea îndeplini cele mai exigente cerințe astfel încât aceștia să poată acționa eficient în sectorul în care își desfășoară activitat

Beneficii acordate

Conditii de lucru

Posibilitatea de a lucra remote

Timp de lucru flexibil
Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos