Publicat 27 Feb 2018 | Reactualizat 29 Mar 2018 | Expiră 30 Mar 2018

Te aşteptăm să scriem ‘’istorie imobiliară’’ împreună!

13 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ajută-ne să scriem ‘’istorie imobiliară’’ împreună ! Intră-n cea mai puternică companie imobiliară din Cluj! Beneficiază de educaţie de calitate şi plan de carieră!

Dacă ideile de mai jos se regăsesc printre principiile tale de viaţă, aşteptăm să ne cunoaştem.
- Să munceşti mult şi eficient;
- Să ai principii solide în care crezi,
- Să ai bun simţ şi să fii fair-play;
- Să gândeşti pozitiv şi indiferent de situaţie si să vezi ’’partea plină a paharului'';
- Să priveşti oamenii în ochi şi să le spui ce gândeşti;
- Să vezi eşecurile ca pe nişte examene din care să înveţi şi pe care să le transformi uşor în provocări;
- Să fii şi să te consideri ,,altfel'' decât ceilalţi;
- Să ştii să spui îmi pare rău, am greşit;
- Să ştii sa înveti din greşeli;
- Să crezi în bine, bun, corect şi frumos;
- Să fii dornic să te reinventezi şi să te redescoperi;

Descrierea jobului

- Identificarea nevoilor clienţilor;
- Abilitatea de a propune soluţii eficiente care să corespundă cerinţelor clienţiilor;
- Intermedierea vânzării/închirierii de proprietăţi imobiliare;

Beneficiile Blitz
- O viaţă profesională împreună materializată într-un super plan de carieră unde singurele limite sunt cele impuse de tine; (https://www.blitz-imobiliare.ro/blitz-evolution)
- Oportunitatea de a te dezvolta independent în propriul tău business;
- Coaching şi training de calitate alături de traineri cu experienţă reală; (https://www.blitz-imobiliare.ro/blitz-camp)
- Program de lucru flexibil (inegal);
- Oportunitatea de a face parte dintr-un super brand de succes;
- Bonusuri de perfomanţă;

Vrei un super job? Vrei să faci parte din cea mai mare agenţie imobiliară din Cluj şi probabil din Romania? Vrei să ai independenţă financiară totală şi totodată libertatea timpului şi al planning-ului personal? Vrei să fii martor şi sprijin pentru ceea ce va reprezenta Blitz la nivel naţional şi să ne ajuţi să scriem ’’istorie imobiliară'' împreună?

Vrei să accesezi planul de carieră Blitz (Blitz Evolution https://www.blitz-imobiliare.ro/blitz-evolution) - format din trepte atent gândite? Vrei să înveţi imobiliare de la cei mai buni specialişti şi traineri din domeniu, formaţi după rigorile Blitz? (https://www.blitz-imobiliare.ro/blitz-camp)

Alege Blitz!

Credem în relaţii de câştig-câştig!

hastag: agent vanzari, consilier imobiliar, agent imobiliar, broker imobiliar, consultant imobiliar, sales, sales manager, director vanzari, area sales manager, consilier vanzari, rezidential, dezvoltare, relatii client

www.blitz-imobiliare.ro/despre-blitz

Expirat
Te aşteptăm să scriem ‘’istorie imobiliară’’ împreună!  -  SC. BLITZ NETWORK. SRL