Publicat 21 Oct 2020 | Reactualizat 18 Nov 2020 | Expiră 21 Nov 2020

Tapiteri si tamplari cu sau fara experienta

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

În cadrul firmei noastre vă veți bucura de un mediu de lucru pozitiv și prietenos, unde sunteți încurajați să depășiți provocările în calitate de echipă, precum și să oferiți cel mai bun serviciu clienților dumneavoastră!

• Adaptabil pentru diverse tipuri de lucrari
• Disciplinat si bine organizat in activitate
• Experienta in domeniu nu este necesara, dar constituie avantaj
• Acceptam atat femei cat si barbati

Descrierea jobului

• Taie mecanic si manual materialele de tapiterie
• Pregateste materialele conform instructiunilor de lucru
• Executa in functie de necesitate operatiunile necesare

Beneficii:

• Pachet salarial competitiv
• Program de Luni pana Vineri- 1 singur schimb
• Pregatire profesionala continua
• Transport asigurat pe rutele Mintia-Hunedoara-Simeria-Deva-Brad
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Dezvoltarea unei cariere intr-o companie in expansiune

Punct de lucru:Mintia, Hunedoara

Pentru mai multe detalii vă rog să sunați la numărul de telefon 0729-800.779 sau să ne trimiteți cv-ul dumneavoastră la adresa de mail [email protected]

Indiferent dacă abia acum intrați pe piața muncii, dacă ați decis o schimbare de carieră, sau pur și simplu căutați un nou loc de muncă, este momentul dumneavoastră de reușită, iar Manpower vă poate ajuta să o dobândiți. Suntem lider mondial în servicii și soluții de angajare de peste 65 de ani și știm ce înseamnă să fii în căutarea unui loc de muncă. De aceea, scopul nostru este să vă ușurăm și îmbunătățim această experiență, începând cu candidatura la posturile vacante pe care le oferim și continuând cu dialogul cu consultanții noștri pe tot parcursul până la reușita angajării într-un loc de muncă potrivit stilului dumneavoastră de lucru și de viață. Este momentul să descoperiți oportunitățile oferite de Manpower, un brand al ManpowerGroup.

Expirat
Tapiteri si tamplari cu sau fara experienta  -  Manpower Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles