Tapiter

Vivacy Leather - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Tapiter cu experienta
- Trebuie sa fie o persoana indemanatica, proactiva, experimentata, flexibila astfel incat sa se integreze in echipa noastra
- Organizat, metodic si atent la detalii;
- Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa;
- Indemanare si abilitati practice
- Acuitate vizuala;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Angajatul nostru va trebui sa execute in functiile de cunostintele dobandite, operatiunile necesare procesului de retapitare
- Va trebui sa colaboreze si sa se integreze in echipa noastra

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv in functie de aptitudini
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Stabilitate la locul de munca
- Sansa de a lucra intr-un mediu curat si stabil.

Vivacy Leather este o companie cu experienta de aproape 15 ani in domeniul industriei auto privind reconditionarea interioarelor masinilor.
La noi filozofia este simpla iar misiunea noastra este clara. Echipa noastra specializata isi asuma responsabilitatea sa livreze servicii la cel mai inalt nivel tuturor clientilor.
Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos