Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

TAMPLARI SI MONTATORI pentru Firma Productie mobila

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in productia de mobilier;
- Abilitatea de a intelege si urma schitele de montaj;
- Atent la detalii si cu simt de raspundere;
- Alte cerinte: cautam un candidat harnic, disciplinat, serios;

Descrierea jobului

- Mediu de lucru placut;
- Salariu atractiv;
- Program de lucru 8 ore;
- Ore suplimentare platite dublu;

Casadevall este o companie de renume in proiectarea si productia de mobilier de lux si concepte de moda.

Realizeaza valoarea marcii dvs. chiar si in cele mai mici detalii, creand cadrul optim pentru expunerea produsului, experienta de cumparare, functiile de lucru si securitatea.

Cu fabrici proprii in Spania, China si Romania si peste 200 de angajati, compania ofera solutii de productie foarte flexibile pentru a va satisface nevoile, mentinand intotdeauna cea mai buna calitate si preturi competitive.

Expirat
TAMPLARI SI MONTATORI pentru Firma Productie mobila  -  Casadevall Romania SRL