TAMPLARI, FAIANTORI, ZUGRAVI

Thorn Contractors S.R.L. 20 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Minim 2 ani experiență în una din meseriile: tâmplar, zugrav sau faianțor
- Limba engleză la nivel conversațional

Informatii suplimentare:
Cristina tel. 0045 29 200 825, e-mail: cra@thorncontractors.com
Monica tel. 0045 29 200 725, e-mail: mos@thorncontractors.com

Descrierea jobului

Cerinte:
- experienta in constructii noi
- montare pereti rigips + izolare
- montare usi si ferete
- gletuire manuala si automatizata
- slefuire
- zugravire
- pus gresie/faianta, turnare soclu

Thorn Contractors este firma daneză de recrutare de forta de munca cu sediul central in Danemarca, avand puncte de lucru în mai multe țări, unul dintre acestea fiind în România.

Venim pe piață cu o viziune clară, si anume, de a facilita procesul de angajare pentru companii și de a asigura o recrutare ușoară și eficientă acestora, pe de o parte. În același timp, ne dorim să ajutăm șomerii în gasirea locurilor de muncă potrivite. Compania-mamă este 100% daneză, având filiale în România, Polonia, Lituania, Anglia și, respectiv, Danemarca, astfel putând oferi forță de muncă internațională.

Thorn Contractors caută continuu personal calificat si necalificat cu experienta in domeniul constructiilor si industriei. Oferim, de regula, contracte de munca full-time pe perioada nedeterminata, in principal, insa avem si proiecte pe termen determinat.

Publicat 5 Sept. 2022 Reactualizat 24 Sept. 2022 Expiră 5 Oct. 2022