Publicat 11 Iul 2019 | Expiră 11 Aug 2019

Tamplar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Pasionat de aceasta meserie
- Experienta in productia de mobilier din lemn masiv
- Abilitatea de executa un produs dupa poze
- Cu multa rabdare, atent la detalii si cu simt de raspundere;
- Cunostinte si experienta de lucru cu echipamente specifice pentru prelucrarea lemnului

Descrierea jobului

Iti oferim un mediu de lucru ideal, suntem o echipa de oameni tineri si motivati si ne place ceea ce facem.
Salariu net incepe de la 3000 lei
Contract de munca pe perioada nedeterminata

Descrierea companiei

Ramiso Kids Design

Atelier de productie mobilier din lemn masiv suntem in cautare de noi membri pentru echipa noastra !

Daca ai experienta in domeniu si poti realiza o piesa de mobilier de la o placa de lemn si pana la produsul final gata de livrare, atunci trebuie sa vii sa lucrezi impreuna cu noi!

Expirat
Tamplar  -  Ramiso Kids Design

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles