Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

Tamplar Universal Mobilier - Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam tamplar universal cu experienta in productia si montajul mobilierului din lemn masiv.
Oferim carte de munca, salariu atractiv functie de experienta si stimulente pe proiect functie de performante.

Firma este in crestere continua, produsele si proiectele noastre au un design inedit si creativ. Dispunem de solutii inovatoare in tratarea si finisarea lemnului.

Contacteaza-ne la office@slendertree.com sau 0799.999.862.

Descrierea jobului

Suntem un atelier modern de productie mobilier la comanda si piese de design. Ne gasesti in Sector 2, Bucuresti, zona Gara Obor. Dispunem de dotari foarte bune. Parte din portofoliul nostru se poate vedea pe https://www.facebook.com/slendertree.romania/

Expirat
Tamplar Universal Mobilier - Bucuresti  -  Slender Tree SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles