Publicat 17 Sep 2020 | Expiră 18 Oct 2020

Tamplar Universal in Industria Lemnului/Mobilei

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Serios, bun jucator de echipa, pasionat si priceput.

Descrierea jobului

Carel Woodworks cauta sa angajeze in urmatoarele posturi:
-Tamplar Universal
-Tehnician in Industria Lemnului
-Finisor/Laborant
-Tamplar Masinist
-Operator CNC

Carel Woodworks este o companie producatoare de mobila localizata in Satu Mare.

Stilul modern si dorinta de inovatie a facut din Carel o firma de mobila de top in Transilvania, ajungand sa preia proiecte din lumea intreaga: USA, UK, Africa de Sud, EU, Dubai, Israel etc..

Firma se bazeaza astfel in principal pe export. Domeniile principale de activitate sunt in industria HoReCa (Restaurante, Hoteluri, Baruri, Cafenele), spatii de lucruri in comun (Co-Working Spaces) si proiecte de casa private (in special productia de mese din stejar).

Acum, Carel spera sa isi mareasca echipa sa pentru a duce la indeplinire proiectele care cresc de la an la an si pentru a continua sa creasca si sa evolueze ca si companie.

Expirat
Tamplar Universal in Industria Lemnului/Mobilei  -  Carel Woodworks S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles