Publicat 10 Ian 2019 | Expiră 10 Feb 2019

TAMPLAR / UCENIC lemn masiv

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dinlemn GS angajeaza:

- TAMPLAR cu experienta
- UCENIC

Cerinte:
* absolvirea invatamantului minim obligatoriu
* citirea si interpretarea unui desen tehnic
* experienta in productie si montaj mobilier
* cunoasterea accesoriilor standard
* punctualitate si seriozitate
* capacitati de comunicare si coordonare

Se ofera:
* contract de munca
* salariu atractiv in functie de pregatirea profesionala si indemanare
* conditii de lucru foarte bune
* program 8:30-17:30 de luni pana vineri
* pauze de lucru flexibile
* echipa creativa

Dinlemn GS este un atelier de design si producție mobilier la comandă. Oferim servicii de design interior, consultanta de specialitate, proiectare 3D si manufactura mobilier din lemn masiv. Ne găsești la malul marii, in noul nostru atelier din Constanta.

Descrierea jobului

Ce oferim

Program de lucru flexibil
Salariu atractiv în funcție de experiența ta
Echipă tânără și un mediu de lucru plăcut;

Expirat
TAMPLAR / UCENIC lemn masiv  -  Dinlemn GS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles