Publicat 28 Iun 2019 | Expiră 29 Iul 2019

TAMPLAR PVC/ SOFER

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitatile/aptitudinile tehnice si experieta in asamblarea tamplariei PVC sau a sticlei termopan constituie un mare plus.
Obisnuit sa lucreze in echipa si sa doreasca sa invete si sa avanseze in cariera.
Respectarea normelor de securitate si protectia muncii;
Capacitate de adaptare.
Spirit de echipa.

Descrierea jobului

Ocupantul postului este responsabil cu calitatea lucrarii asamblare a profilelor PVC si geam termopan.
Se lucreaza exclusiv la interior. Nu se lucreaza la inaltime. Mediul de lucru este unul motivant.

Contactati-ne acum pentru a va alatura echipei noastre.

TMNT activeaza din anul 2011 pe piata destinata pentru a fabrica articole din material pastic pentru constructii (tamplarie PVC). Avem in portofoliu un numar mare de clienti.

Expirat
TAMPLAR PVC/ SOFER  -  TMNT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles