Publicat 27 Iul 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 27 Aug 2019

Tamplar Montator Mobilier PAL - MDF

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam tamplar montator cu experienta in montajul la banc si la client a mobilierului din PAL si MDF.
Oferim carte de munca si salariu atractiv corelat cu rezultatele. Ne dorim un coleg implicat si dornic sa invete lucruri noi.

Firma ofera perspective foarte bune de dezvoltare profesionala persoanei potrivite.

Contacteaza-ne la office@slendertree.com sau 0799.999.862.

Descrierea jobului

Suntem un atelier modern de productie mobilier la comanda si piese de design. Ne gasesti in Sector 2, Bucuresti, zona Gara Obor. Contacteaza-ne la office@slendertree.com sau 0799.999.862.

Expirat
Tamplar Montator Mobilier PAL - MDF  -  Slender Tree SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles