Publicat 23 Oct 2020 | Reactualizat 18 Nov 2020 | Expiră 19 Nov 2020

Tamplar Montator Mobilier PAL - MDF (3000 - 4500 RON net)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti omul pe care il cautam, daca:

Ai o buna experienta in montajul mobilierului de PAL-MDF la banc si la client?
Cunosti sistemul de accesorii BLUM, si mai ales montajul si reglarea glisierelor Tandem?

Esti un om de echipa, implicat in munca ta? Lucrezi ingrijit, organizat, cu atentie la detalii?
Apreciezi diversitatea in proiecte?

Ai un comportament profesional si respectuos cu colegii, clientii si alti parteneri?

Ne poti transmite un CV sau contacta pentru mai multe detalii la [email protected] / 0799.999.862

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Montaj mobilier pe comanda, la banc si la client;
  • Masuratori si incadrari;
  • Instruirea si pregatirea ajutoarelor si ucenicilor;
  • Punctualitate in livrarea lucrarilor.
Beneficii:
  • Salariul net cuprins intre 3000 si 4500 RON functie de experienta si eficacitate;
  • Se adauga comision pentru lucrari livrate si ore suplimentare platite;
  • Oportunitate de promovare functie de implicare si abilitati;
  • Posibilitatea de invatare continua si de a deveni un om cheie intr-o firma producatoare de mobilier de design, unicat si la comanda, cu o foarte buna dinamica si reputatie pentru calitate si un portofoliu premium de clienti si lucrari;
  • Un colectiv bun, cu relatii bazate pe respect;

Oferim solutii complete de mobilare pentru sectorul rezidential, comercial si HORECA pe baza de PAL-MDF, lemn masiv si metal. Avem o reputatie foarte buna pentru calitate si un portofoliu premium de lucrari si clienti. Ne dezvoltam continuu, cu cresteri importante de la an la an.

Echipa este una tanara, prietenoasa, creativa, orientata catre munca de calitate si diversitate in lucrari.

Expirat
Tamplar Montator Mobilier PAL - MDF (3000 - 4500 RON net)  -  SLENDER TREE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles