Publicat 28 Iun 2019 | Expiră 29 Iul 2019

Tamplar / Montator lemn masiv (scari, balustrade, mobilier)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Furni Panels angajeaza montator cu experienta de minim un an in montaj scari, balustrade, mobilier lemn masiv. Daca iti place sa lucrezi cu lemnul, esti o persoana energica, serioasa si foarte atenta la detalii, vrem sa te cunoastem.

Cerinte:
* experienta la montaj mobilier si la montaj scari lemn masiv
* citirea si interpretarea unui desen tehnic
* punctualitate si seriozitate
* capacitati de comunicare si coordonare

Descrierea jobului

Executarea montajelor la sediul clientilor, in special a scarilor si balustradelor din lemn masiv, ocazional si a altor piese de mobilier. O parte din activitate se va desfasura la punctul de lucru al firmei pentru pregatirea materialului pentru montaj (debitare, frezare, finisare).

Ce iti oferim:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariu foarte bun la inceput, care creste o data cu productivitatea
- bonuri de masa
- program de lucru foarte flexibil si un mediu de lucru foarte tanar

Furni Panels este un atelier de productie si montaj lemn masiv prezent pe piata din 2015.

Expirat
Tamplar / Montator lemn masiv (scari, balustrade, mobilier)  -  Furni Panels

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles