Publicat 23 Sep 2016 | Expiră 25 Oct 2016

Tamplar cu experienta in productia de mobilier

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Atelier de mobilă, in incinta Complexului ind. Faur (metrou Republica) căutăm persoane pregătite și ambițioase, inclusiv persoane cu deficiente auditive, cu care să întregim echipa

Ce așteptări avem:
- experiență în producția de mobilier
- studii minime obligatorii (8-10 clase)
- capacitatea de a citi și de a interpreta un desen tehnic
- dorința de a crește profesional și de a lucra într-un mediu competitiv
- capacitate de comunicare și adaptare

Descrierea jobului

Asiguram salariu de inceput de 1800 lei; + 10% dupa perioada de proba; +20% dupa 12 luni.
Carte de munca. Plata orelor suplimentare
Cursuri de calificare acreditate platite de firma, daca este cazul

Asociatia Soemy a infiintat in parcul industrial Faur (Titan) cu ajutorul a unor fonduri europene, o mica fabrica de mobilier din pal si mdf, orientandu-ne pe produse personalizate ce nu intra in fabricarea de serie a marilor fabrici de mobila. Producem cu ajutorul unor masini performante (Felder) mobilier casnic si de birou, locuri de joaca pentru copii, standuri publicitare si alte produse la comanda.

Expirat
Tamplar cu experienta in productia de mobilier  -  Asociatia Soemy Social

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles