Tamplar/Carpenter, Faiantar/Tiler, and Vopsitori/Painter

NEC AS - 10 poziții
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 2800 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatii perfecti trebuie sa fie profesionisti, priceputi si motivati. Avem patru criterii pe care ne focusam:
calitate, productivitate, atitudine si siguranta

EN:
The perfect candidates are professional, skillful and selfgoing. We have four criterias we focus on: quality, productivity, attitude and safety.

Descrierea jobului

NEC AS (Nordic Engineering and Construction) cauta 10 dulgheri, 10 vopsitori si 10 faiantari pentru
proiectul nostru de constructie din Fredrikstad, Norvegia. Fredrikstad este situat la 100 km de capitala
Norvegiei, Oslo.

Beneficii:
- Salariu pe ora 20-22 euro/ora inainte de impozitare (impozit aprox 28%); Ore lucrate saptamanal: aprox. 40
- Oferim cazare accesibila (150-250 euro pe luna). Distanta de la cazare la santier este de aprox 200 m;
- Nu este necesar transport in comun sau privat. Acest lucru va economisi aprox 500 euro/luna;
- Inainte de angajare, candidatul trebuie sa treaca o proba de lucru ( 3 zile in Norvegia). Cautam doar
candidati cu experienta relevanta in domeniu;
- Mediu de lucru bun, multicultural Norvegia reprezentand una din cele mai sigure tari din lume.

Joburi disponibile:

Tamplar:
-montarea peretilor si tavanelor prin profile metalice si gips-carton
-montare usi, ferestre si plinte
-montare bucatarii

Faiantar:
- montare gresie si faianta pe pereti si pardoseli in baie.
- montare gresie in spatiile comune, coridoare si scari.

Vopsitori:
-glet/tencuiala tavane si interiorul apartamentelor
- slefuire/finisare
- vopsitorie

EN:
NEC AS (Nordic Engineering and Construction) are searching for 10 carpenters, 10 painters and 10 tilers for our construction project in Fredrikstad, Norway. Fredrikstad is located 100 km from the capital city Oslo in Norway.

Benefits:
- Salary per hour: 20-22 EUR/hour before tax. Tax about 28%. Weekly working hour about 40 hours.
- We offer cheap accommodation (150-250 euro per month). Walking distance 200 m from living place to construction site.
- Not necessary with public or private transport. This will save you approximately EUR 500 per month. This equal to EUR 3 per hour compared to others who need to pay for transport and normal price for accommodation. For salary on EUR 20/hour, it means in reality EUR 23/hour; For salary on EUR 22/hour, it means in reality EUR 25/hour. You will also save 1-2 hours in traveling time back and forth between work and home every day compared to most others.
- Before offering of job, the candidate must pass a 3 days test in Norway. Only professional workers will pass the test. This is to ensure good quality of apartments sold to our customers.
- Good working environment with many different cultures
- Norway is a safe country to work and live in.

Job opportunities:
Carpenters:
-Installation of walls and ceilings by metal profiles and plasterboard (gypsum)
-Installation of doors, windows and lists
-Installation of kitchens

Tilers:
-Installation of tiles on the walls and floors in the bathroom
-Installation of tiles in common area, corridors and staircases

Painters:
-Plastering on the plasterboard on ceilings and walls inside apartments
-Sanding
-Painting

NEC AS (Nordic Group Holding AS) este o companie activa de 28 de ani în industria de dezvoltare imobiliară în Norvegia și are în prezent un portofoliu de proiecte de peste 3.000 de apartamente în planificare și construcție. Echipa este formata din muncitori în construcții care si-au format experienta in multe țări, inclusiv din România. Pentru mai multe informații, vă rugăm să consultați http://www.nordic-group.no.

Daca sunt necesare clarificari suplimentare despre pozitiile disponibile in cadrul companiei noastre, ne puteti contacta prin:
Dl. Henrik Borthen - ngh@nordic-group.no (in limba engleza)
Dna. Sonja Cao - ngh@nordic-group.no ( in limba engleza),

Este preferata aplicarea cu versiunea in limba engleza a CV-ului , insa vor fi acceptate si cele expuse in limba romana. Vă rugăm să trimiteți câteva poze cu lucrările anterioare

EN:
NEC AS (Nordic Group Holding AS) has been in the real estate and construction industry for 28 years in Norway. We are a large and solid company. We have about 3000 apartments under development and construction. We have construction workers from many different countries, including Romania. For more information, please see http://www.nordic-group.no.

Contact person 1: Mr. Henrik Borthen (for English speaking), ngh@nordic-group.no

Contact person 2: Ms. Sonja Cao (for English speaking), ngh@nordic-group.no

CV, pitures of construction work and application in English is preferred, but we also accept it in Romanian.
Publicat 24 nov. 2021 Reactualizat 22 dec. 2021 Expiră 24 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos