Publicat 01 Oct 2019 | Expiră 01 Nov 2019

TAIETOR GHILOTINA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minim 1 an folosirea unei ghilotine din domeniul tiparului digital sau offset
Organizat
Atent la detalii
Responsabil

Descrierea jobului

Taierea tuturor lucrarilor la ghilotina electrica Polar 78 sau Polar 115
Lucru in doua schimburi
Decontare transport
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Salariu motivant
Bonuri de masa

Infiintata in 2005, cu capital integral romanesc, compania Livco Design a reusit sa se impuna drept o companie eficienta, serioasa, pentru care cele mai importante sunt cerintele si necesitatile clientilor ei.

Expirat
TAIETOR GHILOTINA  -  SC LIVCO DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles