Publicat 17 Dec 2020 | Reactualizat 16 Ian 2021 | Expiră 17 Ian 2021

TACO BELL Sibiu isi mareste echipa! Cautam taco manager!

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Hai sa crestem impreuna! Hai sa fim colegi!

Descrierea jobului

Stim, suna un pic loco sa ai grija de un restaurant. Sa le faci programul altora, sa comanzi materie prima. Sa jonglezi cu standarde, rapoarte, proceduri si instructaje.
Dar ce zici daca ti-am spune ca la Taco Bell toate aceste sunt fun? Pentru ca avem grija sa alegem numai oameni cu simtul umorului, cu pofta de viata, de munca si de tacos.

Asa ca te asteptam in echipa TACO BELL din SIBIU Shopping City, sa o crestem impreuna.

Cautam oameni deschisi, prietenosi, organizati, constructivi, dar care mai pot face si alte lucruri...

  • Isi inspira si coordoneaza echipa cu energie pozitiva;
  • Rezolva cu brio orice posibila situatie dificila in relatia cu clientii;
  • Diploma de studii superioare poate fi un avantaj, dar nu neaparat;
  • Pastreaza datele si informatiile confidentiale;
  • Stie cum sa foloseasca un calculator si este expert in rapoarte si documente.

Avem si beneficii pe masura:
  • Pachet salarial motivant... dar vorbim mai multe intre patru ochi;
  • Tichete de masa, sa ai tot ce-i mai bun si la lucru, si acasa;
  • Posibilitati de dezvoltare personala si de promovare.

Expirat
TACO BELL Sibiu isi mareste echipa! Cautam taco manager!  -  California Fresh Flavors

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles