Publicat 22 Apr 2021 | Reactualizat 07 Mai 2021 | Expiră 22 Mai 2021

TACO BELL isi mareste echipa! Hai sa fim colegi!

20 posturi

Candidatul ideal

Daca esti cool, nonconformist si cu chef de viata, acest anunt este pentru tine!

Descrierea jobului

Avem nevoie de oameni deschisi, prietenosi, cu simtul umorului, dar care mai pot face si alte lucruri:

  • Asigura o servire exceptionala clientilor si ii fac sa se simta ca acasa;
  • Gatesc cu la fel de multa pasiune ca si cum ar gati prietenilor lor;
  • Sunt team- players, pentru ca o echipa armonioasa este cheia succesului;
  • Inspira energie pozitiva clientilor, dar si colegilor.

Nu-ti cerem foarte multe si avem si beneficii pe masura:
  • Tichete de masa, ca sa faci masa mare acasa in fiecare zi;
  • Program de lucru variat, ca sa iti organizezi timpul dupa bunul plac: 12h, 8h, 6h, 4h, weekend;
  • Majorari salariale in raport cu timpul petrecut la noi: 3 luni, 1an, 2 ani. Evolutia angajatilor este una dintre prioritatile noastre;
  • Traininguri constante pentru dezvoltare profesionala.

TACO BELL isi mareste echipa! Hai sa fim colegi!  -  California Fresh Flavors

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles