TACO BELL cauta taco manager! Hai sa fim colegi!

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Hai sa crestem impreuna! Hai sa fim colegi!

Descrierea jobului

Stim, suna un pic loco sa ai grija de un restaurant. Sa le faci programul altora, sa comanzi materie prima. Sa jonglezi cu standarde, rapoarte, proceduri si instructaje.
Dar ce zici daca ti-am spune ca la Taco Bell toate aceste sunt fun? Pentru ca avem grija sa alegem numai oameni cu simtul umorului, cu pofta de viata, de munca si de tacos.

Asa ca te asteptam in echipa TACO BELL, sa o crestem impreuna.

Cautam oameni deschisi, prietenosi, organizati, constructivi, dar care mai pot face si alte lucruri...
  • Isi inspira si coordoneaza echipa cu energie pozitiva;
  • Rezolva cu brio orice posibila situatie dificila in relatia cu clientii;
  • Diploma de studii superioare poate fi un avantaj, dar nu neaparat;
  • Pastreaza datele si informatiile confidentiale;
  • Stie cum sa foloseasca un calculator si este expert in rapoarte si documente.

Avem si beneficii pe masura:
  • Pachet salarial motivant... dar vorbim mai multe intre patru ochi;
  • Tichete de masa, sa ai tot ce-i mai bun si la lucru, si acasa;
  • Posibilitati de dezvoltare personala si de promovare.
Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 29 mai 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos