Tâmplar / Meșter Mobilier / Finisor - UK

TQR Plymouth Ltd - 10 poziții
Tipul job-ului
Salariu 2466 GPB
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Compania Princess Yachts din Plymouth, UK, liderul mondial în construcția de iahturi de lux – caută să recruteze tâmplari cu experiență pentru contracte permanente – sprijin complet si costul plătit în totalitate pentru obținerea vizei de muncă în Marea Britanie.

Cerințe:
  • Școală profesională sau calificare echivalentă, ambele în domeniu;
  • Abilitatea de a citi desene tehnice;
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu de producție axat pe viteză, în timp ce se păstrează un grad înalt de calitate;
  • Experiență într-un loc de muncă similar – lucru într-un atelier de tâmplărie mobilier, sau în amenajări de finețe (fit-out pentru expoziții, magazine, biserici etc.)
  • Engleză la nivel conversațional care să vă permită să comunicați la locul de muncă.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Construirea și asamblarea de mobilier
  • Montare / poziționare de mobilă, îmbinări, cadre, rame, tocuri etc.
  • Șablonare / scribing (măsurare, poziționare și marcare contur margini), tăiere și ajustare
  • Potrivire finală a unităților, ferestre rotunde fixe - port-holes, aplecătoare / acoperișuri și alte corpuri exterioare
Ce oferim:
  • Lucrați pentru a crea produse de lux de înaltă calitate pentru un brand recunoscut în toată lumea;
  • Contract permanent
  • Salariu de bază brut £14.23 pe oră, concediu plătit;
  • Săptămâna de lucru este Luni – Joi 07:00 – 17:00, 40 de ore, cu posibilitatea de a face mult overtime la £20.82 pe oră brut.
  • Cazare gratuită timp de 6 luni (plătită de angajator, fără nicio deducere);
  • Toate hainele de lucru, echipamentul de protecție și uneltele asigurate;
  • Viză plătită de companie pentru a putea lucra in UK;
  • Sprijin pentru mutarea în Plymouth, asistență în a vă deschide un cont bancar și obținerea National Insurance pentru asigurarea de sănătate;
CONTRACTUL ESTE DIRECT ȘI PERMANENT CU ANGAJATORUL - PRINCESS YACHTS, NU PRIN AGENȚIE DE RECRUTARE, NU SE PERCEPE NICIUN COMISION SAU TAXĂ.

TQR Plymouth Ltd T/A Total Quality Recruitment (TQR) este o companie de recrutare cu sediul in Plymouth, UK, fondată în anul 2005, ce lucrează în parteneriat cu Princess Yachts Limited, liderul mondial în producția de iahturi de lux.

Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 20 oct. 2021 Expiră 5 nov. 2021