de ani Fără Frică...

Publicat 02 Dec 2019 | Reactualizat 03 Dec 2019 | Expiră 03 Dec 2019

System Test Multiposting

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Descrierea jobului

What is Inditex? Inditex comprises of eight brands: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home and Uterqüe. We have more than 7.000 stores in 91 markets. But… What is Inditex? We are the clothes you choose to wear, the products with which you decorate your home, or celebrate a special occasion. You choose us. We are decisive. We trust in the ability and instincts of our professional team. We have got to where we are today thanks to them and the hard work of those people who have shown us where we can improve. We reinvent ourselves, we correct our mistakes and we keep moving forward. We react.

Ai aplicat
Expirat
System Test Multiposting  -  ZARA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles