Supraveghetor sala jocuri Attendant

Stanleybet - 8 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana activa, organizata, corecta, cu spirit practic;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Aspect fizic placut;
- Cu sau fara experienta in domeniu;

Descrierea jobului

​- Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a acitivitatii in sala de joc;
- Ofera clientilor informatii referitoare la modul de functionare al aparatelor de joc, posibilitatile de castig, evenimentele organizate;
- Servirea clientilor cu produse din protocol;
- Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii;

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv si bonuri de masa;
- Asigurare privata de sanatate;
- Program de lucru in ture zi/noapte;
- Echipa tanara si dinamica.

Cine suntem noi? Suntem unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata locala a jocurilor de noroc. In acest moment, suntem prezenti atat in retail, in peste 300 de agentii, cat si in online pe site-ul www.stanleybet.ro Ne ghidam intreaga activitate in baza a trei piloni principali: clienti, inovatie si produse de inalta calitate. Stanleybet in Romania, parte a grupului Game World, numara peste 1200 de angajati care gandesc, lucreaza si actioneaza in linie cu nevoile clientilor.

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 22 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022