Supraveghetor sala jocuri Attendant Barman Game World

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana activa, organizata, corecta, cu spirit practic;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Aspect fizic placut;
- Cu sau fara experienta in domeniu;
- Corectitudine si responsabilitate;
- Spirit de echipa si atitudine pozitiva;
- Rapiditate in preluarea / onorarea comenzilor;
- Orientare catre client;

Descrierea jobului

- Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a acitivitatii in sala de joc;
- Ofera clientilor informatii referitoare la modul de functionare al aparatelor de joc, posibilitatile de castig, evenimentele organizate;
- Servirea clientilor cu produse din protocol;
- Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii;
- Preluarea comenzilor de bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
- Cunoasterea produselor si oferirea de informatii corecte si complete clientilor;
- Acordarea atentiei cuvenite fiecarui client si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;

Beneficiile tale sunt alcatuite din:

- pachet salarial competitiv
- bonus de performanta + alte bonusuri
- pachet servicii medicale
- bonuri de masa;
- program de lucru in ture zi/noapte;

Game World Romania este una dintre companiile reprezentative pe piata centrelor de divertisment din Romania, avand ca domeniu de activitate organizarea si exploatarea salilor de jocuri electronice. Compania este prezenta in Bucuresti si in alte 3 orase importante din tara: Constanta, Brasov si Alba Iulia.

Inca de la inaugurarea primei sali de jocuri din capitala, in septembrie 1999, reteaua Game World Romania s-a extins continuu, ajungand in prezent la un total de 7 sali de jocuri cu peste 720 de posturi de joc si peste 500 de angajati.

Game World Romania face parte din grupul de companii Game World, care se numara printre cele mai experimentate companii din Centrul si Estul Europei in domeniul jocurilor electronice.

Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 29 mai 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos