Publicat 20 Iul 2020 | Reactualizat 19 Aug 2020 | Expiră 20 Aug 2020

Supraveghetor sala de jocuri

CONFIDENTIAL
4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Descrierea jobului

Iti oferim urmatoarele:

- Un program flexibil care sa-ti permita continuarea studiilor si life-work balance
- Pachet salarial complex si motivant, cuprinzand un contract de munca pe durata nedeterminata cu un salariu net mediu de 2000-2500 ron care include diverse sporuri (performanta, ore suplimentare, zile de sarbatoare legala…)
- Tips-uri substantiale
- Program de lucru flexibil
- Posibilitatea de a beneficia de un abonament sportiv la serviciul 7card la tarife preferentiale
- Team-buildinguri pe departamente si la nivel de companie
- Posibilitati de promovare in interiorul grupului in diverse pozitii/departamente
- Uniforma asigurata de catre companie…

Ce vei avea de facut ?

Supraveghetorul sala de jocuri are un rol cheie in compania noastra deoarece interactioneaza direct cu clientii nostri. Principalele atributii ale tale vor fi:
- Întâmpinarea clienților în sala de joc si servirea cu bauturi din produsele de protocol
- Plata câștigurilor obținute la aparatele de joc
- Comunicarea si ascultarea nevoilor clientilor, pentru un comfort optim in sala de jocuri
- Alte atributii de rutina zilnica a salilor de jocuri.

Noul angajat poti fi chiar tu daca:

- Ai excelente abilitati de comunicare
- Ai terminat liceul
- Esti polivalent

Nu ezita sa aplici la pozitiile noastre, trimitand cv-ul tau actualizat cu o poza recenta. Iti multumim !

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Supraveghetor sala de jocuri  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles