de ani Fără Frică...

Publicat 15 Mar 2019 | Expiră 15 Apr 2019

Supraveghetor Proces de Productie / Controlul Calitatii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti colegul pe care ni-l dorim alaturi de noi, daca :

- vrei sa inveti particularitatile industriei textile (tipurile de tricotaje, fire utilizate)
- esti inteligent, capabil si dispus sa inveti mecanismul de functionare al masinilor si programul software cu care functioneaza (nu-ti face griji, te invatam noi )
- esti rabdator si ai o atentie deosebita in verificarea detaliilor deoarece vei lucra mult cu fire si mecanisme foarte fine
- iti place si te pasioneaza partea tehnica, avand in vedere ca printre activitatile zilnice se vor numara: calibrarea masinilor si/sau interventia asupra mecanismului acestora atunci cand sunt probleme.

Descrierea jobului

Te asteapta urmatoarele sarcini :

- controlul calitatii
- realizarea produselor conform comenzilor si planurilor de productie
- supravegherea masinilor ce realizeaza activitatea de productie
- reglarea masinilor de tricotat
- intretinerea masinilor de tricotat
- implementarea unor modificari care imbunatatesc calitatea produselor

Am infiintat cea mai tanara si cea mai moderna fabrica de sosete din Romania, chiar in Craiova. Se numeste Sock Laboratory (Laboratorul de Sosete )

Activitatea de productie de articole tricotate se realizeaza cu ajutorul unor masini performante de tricotat, electronice si mecanice, configurabile cu ajutorul unui program software.

Expirat
Supraveghetor Proces de Productie / Controlul Calitatii  -  ILPAN JR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles