Publicat 08 Feb 2017 | Expiră 12 Mar 2017

Supraveghetor Loc Joaca / Animator Socio Educativ

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi si colege care sa fie prietenosi, sociabili, sa isi intampine clientii cu zambetul pe buze!
Daca te consideri a fi o fire entuziasta, plina de energie si creativa asteptam CV-ul tau la adresa noastra de mail: hr@gymboland.ro
Iti oferim un mediu de lucru placut si dinamic in care iti retraiesti copilaria si iti cladesti cariera!
De la tine avem nevoie de:
- Disponibilitate pentru lucrul in ture dar si in weekend;
- Minima experienta in interactiunea cu copiii este deziderabila;
- Atitudine pozitivă pe care o transmiti clienților nostri ( copii ṣi părinṭi) și în aceeași măsură către colegii de echipă.
- Limba engleza nivel conversational.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Participarea la diverse activitati recreativ- educative in care vei angrena copiii;
- Mentinerea locului de munca curat si organizat, conform procedurilor interne;
- Supraveghezi copiii si ai grija ca joaca lor sa fie sigura si fara incidente neplacute;
- Te asiguri ca sunt respectate regulile locului de joaca;
- Supraveghezi locul de joaca si ai grija ca toate atractiile sa fie in perfecta stare de functionare;
- Observi si monitorizezi activitatile copiiilor, aplanezi potentialele situatii conflictuale aparute intre acestia;
- Semnalezi managerului eventualele probleme ivite.

Beneficii:
- Tichete masa si cadouri de sarbatori;
- Bonusuri in functie de performante;
- Training la locul de munca;
- O echipa tanara ce iti va oferi ajutor de cate ori va fi nevoie.

Companie cu o vasta experienta in domeniul entertainmentului pentru copii. Gymboland este un loc dedicat copiilor, desprins din cele mai frumoase povesti fara sfarsit, unde distractia si misterul salasluiesc in armonie. Scopul nostru este sa aducem zambetul pe fata fiecarui copil care paseste in lumea Gymboland! Prin calitatea si diversitatea serviciilor oferite stim ca ne-am atins scopul!

Expirat
Supraveghetor Loc Joaca / Animator Socio Educativ  -  Entertainment Vision