Publicat 07 Mar 2018 | Expiră 07 Apr 2018

Supraveghetor loc de joaca pentru copii

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Job full time sau part time, potrivit tinerilor dornici sa petreaca timp in preajma copiilor, persoane energice si iubitoare de copii
Atributii : supravegherea copiilor la locul de joaca in asa fel incat joaca lor sa se desfasoare in siguranta si intr-un mediu placut si distractiv, dar si implicarea in activitatile copiilor, atat cele de zi cu zi cat si cele din timpul petrecerilor aniversare.
CV-urile pot fi trimise pe mail la adresa [email protected] sau prin mesaj privat pe pagina noastra de facebook. Va stam la dispozitie pentru orice alte detalii.

Descrierea jobului

EEA Consulting & Management detine locul de joaca Lana's Playground din cartierul rezidential Cosmopolis.

Expirat
Supraveghetor loc de joaca pentru copii  -  EEA Consulting & Management SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles