Publicat 04 Iun 2019 | Reactualizat 04 Iul 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Supraveghetor in Sala Jocuri de Noroc

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem o echipa tanara, ambitioasa, dinamica si cautam pe altii asemenea noua, care sa ni se alature!

Te vrem in echipa noastra daca:

- esti o persoana perseverenta, ambitioasa si atenta la detalii;
- esti absolvent cu studii medii ;
- ai abilitati de comunicare, spontaneitate, atentie distributiva;
- disponibilitate pentru program in ture de noapte (12/24,12/48); se lucreaza 15-16 zile pe luna.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi :
- supravegherea permanenta a bunurilor, valorilor, din sala de joc si asigurarea integritatii acestora;
- oferirea de informatii clientilor despre modul de functionare a aparatelor de joc;
- anuntarea conducerii societatii despre producerea oricarui eveniment din timpul programului de munca;

Noi iti oferim:
- loc de munca intr-o companie de succes, in continua dezvoltare;
- perioada de formare in domeniul jocurilor de noroc;
- contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga;
- salariu brut real in contractul de munca;
- posibilitatea de a fi promovat in cadrul companiei;
- un mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si motivata;
- posibilitatea sa contribui cu idei la dezvoltarea companiei, iar pentru asta te vom rasplati dupa masura implicarii;

Nu cautam oameni cu experienta, astfel ca este usor sa te incadrezi cerintelor noastre!

Ne aflam in topul firmelor din domeniul jocurilor de noroc la nivel de tara si detinem o experienta de peste 5 ani pe piata.

Suntem intr-o continua dezvoltare si cautam tineri entuziasti, sociabili, responsabili si dornici sa invete lucruri noi atat din punct de vedere profesional, cat si personal.

Expirat
Supraveghetor in Sala Jocuri de Noroc  -  Sc Lucky Seven Gambling SRL