Supraveghetor copii / Lucrator Comercial

Candidatul Ideal

Gymboland angajează
SUPRAVEGHETORI COPII - Locuri de joacă pentru copii

Dacă îți place să lucrezi cu copii și să ești dispus să lucrezi în ture (după programul Mall-ului ), te invităm să te alături echipei noastre!

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci:
- Supravegherea atentă a locului de joacă și a copiilor;
- Disponibilitate pentru lucrul în ture, dar și în weekend;
- Organizarea și animarea activităților de timp liber (sportive, jocuri, etc);
- Realizarea activităților în cadrul unor ateliere cu caracter deschis (ateliere de desen, cântece, dansuri, etc)
- Menținerea locului de muncă curat și organizat, conform procedurilor interne;
- Supraveghezi copiii și ai grijă ca joaca lor să fie sigură și fără incidente neplăcute;

Beneficii:
- Tichete masa si cadouri de sărbători;
- Bonusuri în funcție de performanțe;
- Traininguri si teambuilding-uri;

Dacă vrei să te alături echipei noastre, te rugăm să ne contactezi la E-mail: hr@gymboland.ro

Gymboland Srl este o companie ce îşi propune să ofere servicii de bună calitate. Nimic nu e mai presus decât un zâmbet inocent, pe care l-am purtat ṣi zărit fiecare din noi în oglindă în diverse momente din viaṭă. Gymboland este un loc dedicat copiilor, desprins din cele mai frumoase poveṣti fără sfârṣit, unde distracṭia ṣi misterul sălăṣluiesc în armonie.

Publicat 24 iun. 2022 Reactualizat 24 iul. 2022 Expiră 24 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos