Supraveghetor copii loc joacă/ Lucrător comercial (m/f)

Gymboland - 5 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Gymboland angajează Supraveghetori copii pentru locurile de joacă din MALL-urile din:
BUCUREȘTI (Mega Mall, Promenada, Afi Cotroceni, Sun Plaza, Veranda),
PLOIEȘTI (
Afi, Nepi), CONSTANȚA (City, Vivo)

Ce trebuie să faci:
- Supravegherea atentă a locului de joacă și a copiilor;
- Disponibilitate pentru lucrul în ture dar și în weekend;
- Organizarea și animarea activităților de timp liber (sportive, jocuri, etc);
- Realizarea activităților în cadrul unor ateliere cu caracter deschis (ateliere de desen, cântece, dansuri, etc)
- Menținerea ordinii și a curățeniei la locul de joacă;
- Proactivitate la locul de muncă.

Descrierea jobului

- Participare la diverse activități recreativ- educative în care vei angrena copiii;
- Menținerea locului de muncă curat și organizat, conform procedurilor interne;
- Supraveghezi copiii și ai grijă ca joaca lor să fie sigură și fără incidente neplăcute;
- Te asiguri că sunt respectate regulile locului de joacă;
- Supraveghezi locul de joacă și ai grijă ca toate atracțiile să fie în perfectă stare de funcționare;
- Observi și monitorizezi activitățile copiiilor, aplanezi potențialele situații conflictuale apărute între aceștia;
- Semnalezi Managerului eventualele probleme ivite.

Beneficii:
- Tichete masa si cadouri de sărbători;
- Bonusuri în funcție de performanțe;
- Traininguri si teambuilding-uri;
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Companie cu o vastă experiențâ în domeniul entertainment-ului pentru copii.
Gymboland este un loc dedicat copiilor, unde distracția și activitățile educative sălășluiesc în armonie.
Scopul nostru este să aducem zâmbetul pe fața fiecărui copil care pășește în lumea Gymboland!
Publicat 5 nov. 2021 Reactualizat 5 dec. 2021 Expiră 5 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos