Publicat 27 Mai 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 27 Iun 2019

Supraveghetoare copii loc joaca/ Lucrator comercial

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne place sa vedem viata prin ochii copiilor si sa traim zilnic copilaria! Daca si tu iti doresti acest lucru te invitam sa te alaturi echipei noastre!
Iti oferim un mediu de lucru placut si dinamic in care iti retraiesti copilaria si iti cladesti cariera!
De la tine avem nevoie de:
- Supravegherea atenta a locului de joaca si a copiilor;
- Disponibilitate pentru lucrul in ture dar si in weekend;
- Mentinerea ordinii si a curateniei la locul de joaca;
- Proactivitate la locul de munca.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Participarea la diverse activitati recreativ- educative in care vei angrena copiii;
- Mentinerea locului de munca curat si organizat, conform procedurilor interne;
- Supraveghezi copiii si ai grija ca joaca lor sa fie sigura si fara incidente neplacute;
- Te asiguri ca sunt respectate regulile locului de joaca;
- Supraveghezi locul de joaca si ai grija ca toate atractiile sa fie in perfecta stare de functionare;
- Observi si monitorizezi activitatile copiiilor, aplanezi potentialele situatii conflictuale aparute intre acestia;
- Semnalezi managerului eventualele probleme ivite.

Beneficii:
- Tichete masa si cadouri de sarbatori;
- Bonusuri in functie de performante;
- Traininguri si teambuildinguri;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Companie cu o vasta experienta in domeniul entertainmentului pentru copii. Gymboland este un loc dedicat copiilor, desprins din cele mai frumoase povesti fara sfarsit, unde distractia si misterul salasluiesc in armonie. Scopul nostru este sa aducem zambetul pe fata fiecarui copil care paseste in lumea Gymboland! Prin calitatea si diversitatea serviciilor oferite stim ca ne-am atins scopul!

Expirat
Supraveghetoare copii loc joaca/ Lucrator comercial  -  Gymboland