Publicat 06 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 07 Iul 2019

Support Back Office

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare finalizate, de preferat background economic;

• Excelente abilitati de comunicare si vanzare;

• Persoana pro-activa, orientata spre rezultate si client;

• Buna capacitate de lucru, atat in echipa, cat si independent, cu supervizare minima;

• Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

• pregatirea fisierelor de listare cu toate informatiile necesare (cod produs, denumire, pret, poza, dimensiuni etc.)
• urmarirea si informarea frecventa cu privire la debitele scadente ale clientilor
• raportare la nivel de articol, categorie, client, rotatii stocuri, vanzari etc.
• introducerea comenzilor in sistemul informatic si urmarirea acestora, inclusiv facturare conform conditiilor specifice fiecarui client
• suport pentru KAM si CEO

Beneficii:

• Pachet salarial motivant
• Bonuri de masa
• Mediu de lucru placut si dinamic;
• Oportunitati reale de dezvoltare personala si profesionala

Vrei sa lucrezi intr-o companie cu o echipa tanara, cu multa voie-buna si ambitie? Noi suntem ADC Blackfire Entertainment, unul din cei mai mari distribuitori de jucarii si boardgames pe piata din Romania.
Te asteptam sa fim colegi daca vrei sa te dezvolti intr-un mediu profesional si creativ, unde poti evolua odata cu noi intr-o directie de viitor

ADC Blackfire Entertainment este o companie multinationala, parte a grupului Asmodee, cu filiale in peste 16 tari, intr-o continua dezvoltare.

Majoritatea portofoliului ADC Blackfire Entertainment constă în produse licențiate. Unele dintre cele mai populare licențe pe care le reprezintă sunt: ​Mickey&Minnie, Frozen, Ben 10, Puppy Dog Pals, Soy Luna, Disney Princess, Sofia, Doc McStuffins, Star Wars, precum si colectiile Fortnite, Roblox, Treasure X și altele.

Odată cu intrarea în grupul Asmodee, portofoliul jocurilor de societatea al companiei a crescut semnificativ, acum Blackfire importând și distribuind cele mai populare jocuri din întreaga lume, precum: Dixit, Ticket to Ride, Mysterium, Splendor, Exploding Kittens, Abalone, Alias si altii.

Expirat
Support Back Office  -  ADC BLACKFIRE ENTERTAINMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles