Publicat 25 Mar 2020 | Expiră 25 Apr 2020

Support Back-Office Limba Franceza

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
- limba franceză la nivel avansat conversațional și scris;
- experiență in suport administrativ reprezintă un avantaj, dar nu este obligatoriu;
- experiență in activități contabile reprezintă un avantaj, dar nu este obligatoriu;
- disponibilitate de deplasare .

Descrierea jobului

Societatea Worldhail System, companie care activează în domeniul auto, specializată în tehnica PDR ( Paintless Dent Removal) – își mărește echipa din România. WHS este în căutarea unei colege pentru Support Back Office Limba Franceză. Acest job implică activități administrative, activități contabile și activități de tip data entry.

Reparatia si intretinerea autovehiculelor, in urma loviturilor de grindina, utilizand tehnologia PDR-Paintless Dent Removal

Expirat
Support Back-Office Limba Franceza  -  WHS Worldhail System SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles