Supply Chain Specialist Replenishment - Bucuresti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- studii superioare, dе preferat in domeniul economic
- grad ridicat dе flexibilitate si adaptabilitate
- excelente abilitati dе planificare si organizare
- bune abilitati dе comunicare si lucru in echipa
- experienta anterioara in logistica sau activitati ce tin dе gestionarea fluxului dе marfuri
- experienta in proiecte ce-au presupus actiuni dе forecast si ordering - reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • gestionarea zilnica a stocurilor la nivelul fiecarei filiale;
  • asigurarea stocului la nivel national conform parametrilor specifici (acoperire stoc, forecast vanzari, stoc existent);
  • intocmirea rapoartelor specifice jobului (overstock, out of stock, short best before, non performing inventory);
  • propune masuri corespunzatoare fiecarui caz si urmareste gradul de indeplinire a acestora.

Ce iti oferim?
  • sisteme informationale performante pentru managementul canalului de distributie;
  • echipa tanara si dinamica;
  • oportunitate de afirmare profesionala intr-un domeniu competitiv;
  • dezvoltarea multilaterala a competentelor profesionale prin expunerea la mai multe canale de vanzare si tipuri de produse;
Postul este disponibil pentru o perioada determinata.

Descrierea companiei

Să ne cunoaștem!

V-ați întrebat vreodată cum ajung pe rafturi produsele Pampers, Ariel, Oral-B, Duracell, RioMare, Pringles, Dolce&Gabbana, BOSS, Wella, Londa? Cine este responsabil de vânzarea și livrarea acestora către clienti?

Noi suntem!

Faceți cunoștință cu distribuitorul FMCG Interbrands Orbico. Acoperim o gamă largă de brand-uri cunoscute la nivel mondial, de la produse de îngrijire ale părului la produse alimentare și nealimentare.
Cu o echipă de experți profesioniști pasionați, oferim soluții complete de afaceri pentru vânzări, servicii logistice și brand management pentru mărcile din portofoliul nostru.
În viața noastră de zi cu zi suntem conduși de misiunea, viziunea și valorile noastre.

Despre noi!

In Romania Grupul Orbico are 4 companii:

- Orbico Romania - www.orbico.ro
- Orbico Beauty - www.orbicobeauty.ro
- Professional Brands - www.professionalbrands.ro
- Interbrands - www.interbrands.ro

Nu ezitati sa ne URMARITI!
Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 15 nov. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos