Publicat 11 Nov 2019 | Expiră 12 Dec 2019

Supplier Junior Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare în domeniul economic sau alte specializări
  • Experiența într-o poziție similară poate constitui un avantaj
  • Cunoștințe de bază a principiilor contabile
  • Cunostinte de operare PC (MS Office, cunoștinele de SAP pot constitui un avantaj)
  • Cunoștințe de limba germană și/sau engleză
  • Disponibilitate de a învăța lucruri noi
  • Atenție la detalii în activitatea zilnică

Descrierea jobului

  • Evidența contabilă pentru portofoliul de furnizori
  • Verificarea facturilor în conformitate cu cerințele legale
  • Înregistrarea facturilor în sistemul contabil, SAP
  • Verificarea facturilor cu comandă de achiziție
  • Colaborare frecventă cu alti colegi, din departamentele de achiziții
  • Verificarea peridică a conturilor de furnizori
  • Pregătirea fișierelor de plată
Oferim:
  • Atmosferă de lucru placută alături de colegi care învață continuu
  • Responsabilitate și provocări noi, într-un Shared Service divers (5 țări)
  • Șansa de a fi delegat, în scop profesional, în țara pentru care esti responsabil
  • Inducție și instruire specifică- avem manualul nostru de proceduri și colegi care știu și te vor ajuta
  • Asigurare medicală privată
  • Transport gratuit domiciliu loc de muncă, dus-întors
  • Salariu, plus alte beneficii

Diversitatea celor 9.600 de angajați ne ajută să formăm o familie puternică.

Sunt multe lucruri care ne unesc:

Plăcerea de a face lucruri, nu doar de a vorbi despre ele

Stabilitatea care ne determină să progresăm

Satisfacția de a realiza ceva în fiecare zi

Mândria de a lucra într-o industrie sustenabilă, care oferă oportunități nu doar generației noastre, ci și celor care vor urma.

Nu căutăm doar angajați. Vrem colegi care să ne împărtășească valorile. Care fac lucrurile să se întâmple.

Expirat
Supplier Junior Accountant  -  EGGER ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles