Publicat 26 Feb 2020 | Reactualizat 25 Mar 2020 | Expiră 28 Mar 2020

Suport vanzari reactivi, sticlarie si aparatura laborator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Este obligatoriu absolvent(a) chimie, biologie, biofizica,biotehnologie, horticultura, chimie alimentara cu bune cunostiinte de operare PC, doreste sa lucreze full-time, intr-o companie stabila , pe termen lung si cu posibilitati de a avansa in timp.
Experienta in vanzari si permisul "B" constituie avantaje la angajare.

Descrierea jobului

Postul este de asistent vanzari ( sales support ) pentru vanzatorii "senior". Se proceseaza oferte, comenzi si se urmaresc livrarile de produse specializate. Dupa o perioada de adaptare/training se poate promova pe post de senior salesman. Interesul companiei este EXACT promovarea asistentilor vanzari ca senior salesman.

Suntem o companie infiintata in 1995 , lider pe piata f.specializata de comert cu aparatura de laborator , reactivi chimici si consumabile. Fiind o piata de nisa cu produse utilizate in mediu industrial , stiintific sau cercetare/dezvoltare este necesara calificarea candidatilor in domeniile de mai sus. Nu oricine cu experienta de vanzari poate vinde produsele noastre.
Se ofera salariu motivant , CM , posibilitati de avansare rapida si traininguri anuale .

Expirat
Suport vanzari reactivi, sticlarie si aparatura laborator  -  Redox Life Tech S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles