SUPORT VANZARI/ BACK OFFICE

DDCA ROMANIA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Engleza -nivel mediu
Studii superioare – economice sau tehnice
Cunostinte de baza -Microsoft Office
Experienta in domeniul vanzarilor B2B (va fi considerata un avantaj )

Descrierea jobului

Asigura suport pentru echipa din Departamentul Comercial
Furnizarea de informatii privind produsele si serviciile companiei;
Pregatirea, intocmirea si transmiterea ofertarii.
Mentinerea relatiei cu clientii in procesul de vanzare si postvanzare
Asigura suport in diferite proiecte administrative ( de ex. ISO 9001)

Firma Ddca Romania SRL, parte a grupului danez PalletBiz , inca din 2003,suntem unul din cei mai mari producatori de ambalaje din lemn din Romania . Pe tot parcursul celor 16 ani , am avut o evolutie pozitiva, indreptandu-ne atentia atat asupra clientilor, pentru a livra cele mai bune ambalaje din lemn , cat si asupra angajatilor, pentru a oferi conditii de munca si de salarizare atragatoare .

Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 28 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos