Publicat 27 Nov 2019 | Reactualizat 27 Dec 2019 | Expiră 28 Dec 2019

Suport tehnic software

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Eşti o persoană tehnică, pasionată de software şi de lucrul pe calculator?
Iţi place să asculţi, să pui intrebări, să răspunzi şi să ajuţi?
Comunici bine în limba engleză dar mai ales in limba româna?
Vrei să creşti şi să ii ajuţi pe alţii să crească?

Te invităm în echipa noastră, să oferi suport clienţilor noştri!

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor fi:

- să inveţi, să inţelegi şi să transmiţi clienţilor informaţii despre produsele noastre
​- să raspunzi telefonic si/sau prin mail solicitarilor de asistenta
- să administrezi platforma e-learning

Vei lucra într-o echipă de profesioniști, într-o atmosferă plăcută. Biroul este localizat într-o clădire de birouri modernă din Centrul Civic. Vei avea posibilități de dezvoltare personală și promovare.

Misiunea noastră este să dezvoltăm afacerea partenerilor noștri.

Viziunea noastră este o platformă software completă, eficientă și competitivă pentru afaceri de succes. O echipă profesionistă formată din oameni dedicați, pasionați, creativi și bine dispuși. O companie multinațională recunoscută pe piață de software pentru business.

Valorile noastre sunt Integritate, Excelență, Pasiune, Impact, Creștere și Multiplicare.

Proiectele noastre sunt:

www.softmagazin.ro
www.deviz.ro
www.devize.md
www.360bsoft.com
www.360estimator.com

Expirat
Suport tehnic software  -  Softmagazin SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles