Publicat 02 Feb 2017 | Reactualizat 02 Mar 2017 | Expiră 06 Mar 2017

Suport clienti Amazon ITALIA si SPANIA

50 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru clientul nostru AMAZON (cel mai mare site de vanzari on line din lume), angajam agenti suport clienti  vorbitori de limba ITALIANA sau SPANIOLA.

Cerinte:
- Bune cunostinte de limba spaniola sau italiana (scris, citit si vorbit);
- Conexiune la Internet, telefon fix, PC sau laptop cu Windows 7 sau 8.
- Disponibilitate de lucru in intervalul 07:00 - 24.00 cate 4, 6 sau 8 ore pe zi sau ture de weekend.

Descrierea jobului

Candidatii vor trebui sa:

- participe la un training intensiv, online, de 2 saptamani cu team leaders Amazon, platit integral de catre companie (fix plus bonusuri) in timpul caruia vor invata despre toate responsbilitatile si cerintele job ului.
- ofere clientilor Amazon care au comandat de pe site asistenta tehnica prin intermediu a 3 canale de comunicare: telefon, e-mail sau chat;
- gestioneze si solutioneze reclamatiilor primite din partea clientilor care au comandat pe site ul Amazon

Beneficii:

- Training intensiv Customer Support platit integral de catre companie cu trainers Amazon
- Venituri lunare consistente ce includ parte fixa plus variabila, in functie de performanta, bonusuri extrem de motivante
- Posibilitatea de a te dezvolta alaturi de o echipa multinationala si de a adauga in CV aceasta experienta unica si valoaroasa - membru al echipei AMAZON ITALIA sau SPANIA.

Asteptam mesaje cu CV sau telefon la 0317111027.

VivaCALL este o companie in plina ascensiune cu sediul central in Bucuresti si de 16 luni am deschis inca 2 noi sedii in Timisoara si Irlanda.
Avem peste 200 de angajati care lucreaza de la sediile noastre sau de acasa pentru cel mai mare site e-commerce din lume - AMAZON.

Expirat
Suport clienti Amazon ITALIA si SPANIA  -  VivaCALL