de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Supervizor Turbine - Cogealac, jud. Constanta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare în inginerie mecanică sau electrică cu experiență în dispozitive mecanice;
Abilitatea de a citi și interpreta hărți și desene detaliate și părți din acestea;
Abilitatea de a citi schemele logice sau diagrame;
Abilitatea de a se adapta sarcinilor de serviciu sau proiectelor în funcție de priorități;
Capacitatea de a se concentra la sarcinile de serviciu în situații limită;
Experiență în domeniul tehnic/experiență pe un post similar – minim 1 an;

Descrierea jobului

Îndeplinește responsabilitățile aferente postului rezultate din cerințele Sistemului Integrat de Management și a legislației în vigoare privind mediul, securitatea și sănătatea în muncă;
Îndeplinește și alte responsabilitați referitoare la domeniul său de activitate, rezultate din dispozițiile superiorului ierarhic direct;
Să utilizeze corect mașinile, aparatura și alte mijloace de producție;

CEZ Group ranks among the largest power utilities in Europe, both in terms of installed capacity and number of customers. CEZ Group is a key player on the Central European electricity market and is the second biggest exporter of electricity in Europe. CEZ Group covers various industrial areas ranging from the extraction of raw materials and electricity generation through the electricity distribution and sale of electricity generation by-products. Following the acquisition of three distribution companies in Bulgaria, one in Romania (Electrica Oltenia), two Polish power plants and one Bulgarian power plant, CEZ Group has become a multinational enterprise comprising of over 90 Czech and foreign companies.

Expirat
Supervizor Turbine - Cogealac, jud. Constanta  -  Tomis Team

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles